ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN’ı ziyaret etti.

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN’ı ziyaret etti.

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Saygın ATİNKAYA, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA’ya nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve hayırlı olmasını diliyorum, Rabbim kolaylık versin, İnşallah bu görevinde mahcup etmesin.” dedi.

 

“AMACIMIZ GELECEK NESİLLERE ÖĞRENCİLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞTİRMEYE ÇALIŞMAKTIR”


Ziyarette ilk açıklamayı yapan Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, “Fatsa ilçemizde Salı günü itibariyle göreve başlamış bulunmaktayım. Eğitim hepimizin ortak paydaş olduğu her kesimi ilgilendiren bir konu dolayısıyla Rabbim nasip etti Fatsa´da görev yapma imkânı buldum. Burası benim kendi memleketim. Amacımız aldığımız bu nöbeti çok iyi bir şekilde tamamlayıp gelecek nesillere öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışmaktır. Bunu da sadece Milli Eğitim ile değil yerel yönetimimiz olan belediyemiz bizim en önemli paydaşlarımızdan bir tanesi. Gerek altyapı olsun gerek eğitim kalitesini arttırma yönünden ben sayın belediye başkanımızı gördükten sonra güzel bir ortamda eğitimimizin sorunlarını bertaraf ederek gelecek nesilleri yetiştireceğimize inanıyorum. Rabbim inşallah utandırmaz. Sayın başkanımıza nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra inşallah eğitim ve desteğini her zaman olduğu gibi bundan sonra da destek vereceğine inanıyorum.” dedi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.