ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, Ilıca İlkokulu ve Ilıca Ortaokulunu Ziyaret etti.
![Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, Ilıca İlkokulu ve Ilıca Ortaokulunu Ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/09135730_IMG-20190509-WA0018.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİKAYA ve Şube müdürümüz Muhammet ANCAZA okul ziyaretleri kapsamında Ilıca İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü İrfan Dervişoğlu´ndan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin konuğu olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA, öğrencilerin talep ve isteklerini dinledi.