ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Teşekkür Plaketi takdim etti

Fatsa ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA  İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Teşekkür Plaketi takdim etti

Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürümüz  Saygın ATİNKAYA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, Öğretmenlerimizin Mesleki Gelişim çalışmaları programına ek olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak projelendirerek hayata geçirdiğimiz “Geleceğin Ordusu Öğretmen Akademisi Projesi” Fatsa faaliyetleri kapsamında Fatsa Şehit Zafer ÖZDENİZ İlkokulu’nun açılmasında verdikleri destek ve okulun bünyesinde açılmış olan matematik müzesi , matematik atölyesi ve kodlama atölyelerinin bu güne gelmesinde göstermiş olduğu üstün gayretten dolayı Şehit Zafer Özdeniz İlkokulu adına ve Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü adına plâket takdim etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ da Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA’ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken teşekkür etti.

 16-07-2018

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.