ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Lösemili Öğrencinin Karnesini Evinde Verdi

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Lösemili Öğrencinin Karnesini Evinde Verdi

Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Yakalandığı lösemi kanseri nedeniyle evinde eğitim alan iki ilkokul öğrencisi İbrahim UYLASI ve Hilal AKPINAR’a karnesini evinde verdi.

 

Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ve   Fatsa Belediye Başkan yardımcısı İbrahim EROĞLU. İlce sağlık gurup başkanı Dr. Işıl ARALAN, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan AYAZ Kulak cetirtepe Okul müdürü Mustafa çok veÖğretmenler katılımıyla Yakalandığı lösemi kanseri nedeniyle evinde eğitim alan öğrencilerimizi evinde ziyaret ederek, başarı ile dolu olan karnesi vererek i çeşitli hediyeler veren, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA geçmiş olsun ve başarı dileğinde bulundu.

 

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Eğitim alanında özellikle son 16- 17 yıl içerisinde devrim niteliğinde gelişmeler meydana geldiğini belirten İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA “Bu devrim niteliğindeki gelişmelerin başında elbette fiziki mekan geliyor ancak bunun dışında sağlık sorunları olan yavrularımızda eğitimin tüm alanlarını kapsayacak şekilde evlerinde eğitim almaları sağlanıyor. Eğitim dışında hiçbir bireyi bırakmadan onlara özel geliştirilmiş yöntemlerle eğitim veriliyor” dedi.

 

Fedakar öğretmenlerimiz eve gelmek suretiyle yavrularımızı hayata hazırlıyor onların eğitimlerine katkı sunuyor. Bu vesileyle Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve tüm eğitim çalışanlarımıza huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Biz vatandaşımızın yanındayız. İnsana dair her ne sorun varsa ona çözüm üretebilecek bir anlayışı da ortaya koyuyoruz. Bu vesileyle de buradayız. Yavrumuzun karnesini takdim ettik, onun sevincini paylaştık. Evlatlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi bir kez daha iletiyor, başarılarının devamını temenni ediyoruz” diye konuştu.                                                                                   

 

  18-01-201918-01-201918-01-201918-01-201918-01-201918-01-201918-01-201918-01-201918-01-201918-01-2019

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.