ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu Ve Fatsa Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Projelerini Anlattılar.

Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu Ve Fatsa Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Projelerini Anlattılar.

Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu ve Fatsa Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze projelerini anlattılar.

Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu Müdürü Nuri Kapusuz, Müdür Yardımcısı Erdal Baştemur, Rehber Öğretmeni Hazel Demirbaş ve Fatsa Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdür Yardımcısı Melek Ergöz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya'yı ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret eden Şehit Şükür Bağdatlı Anaokolu Rehber Öğretmeni Hazel Demirbaş kuruculuğunu Fatsa Dumlupınar İlkokulu Rehber Öğretmeni Serap Sarıkoca ile birlikte yaptıkları Fatsa Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Hacer Yücel Anaokulunda da uygulanan 8 Türk 1 yabancı ortaklı Pandemide Duygularım ve Ben "Me and My Feelings in Pandemic" eTwinning projesinde pandemide yaşadığımız olumsuz duygulara yönelik Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı psikososyal destek programından uyarlanan çalışmalar yapıp duygulara yön verme, duygularımızın farkına varma ve hangi duyguyu yaşarsak yaşayalım duygularımla varım farkındalığını oluşturmayı amaçladıklarından bahsettiler.

Proje ekibiyle hazırladıkları ortak çalışmaları hikaye kitaplarını ve proje tanıtım broşürlerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüze takdim ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz projeler ile ilgili görüşlerini paylaşıp, desteklerini ifade ettiler.

27-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.