ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odasından Eğitime Destek

  Fatsa ilçemize, Fatsa Sanayi ve Ticaret Odası (FATSO) tarafından 8 derslikli Özel Eğitim Uygulama Okulu yaptırılacak.
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odasından Eğitime Destek

"Fatsa Sanayi ve Ticaret Odası Özel Eğitim Uygulama Okulunun" yapımı için Valilik Makamında protokol imza töreni düzenlendi.

Valimiz Sayın Tuncay SONEL, "Fatsa Sanayi ve Ticaret Odası Başkanımızın nezaketi, çalışkanlığı, onun nezdinde sizlerin bu güzelliği, özverisi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakikaten çok önemli bir konu. Yapılacak olan okulun bir güzelliği de, engeli olan evlatlarımız için yapılacak olması. Özel evlatlarımız için yapılacak. Orada eğitim alacak çocuklarımızın aileleri de mutlu olacak. O yüzden çok hayırlı bir iş için hep beraber bir araya gelmiş bulunuyoruz ve mübarek Cuma gününde hayırlı bir iş için imza atacağız. Allah sayılarınızı arttırsın diyorum. Sizin nezdinizde yönetim kurulu arkadaşlarımızı, Odaya kayıtlı arkadaşlarımızı, üyelerinizi, yöre insanımızı tebrik ediyorum. Allah razı olsun. İyi ki varsınız. Sizlere de hem sağlık, huzur, mutluluk ve hayırlı bol kazançlar diliyoruz. Rabbim hayrınızı kabul etsin." diye konuştu.

Okul protokolü imza töreninde Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ da bir konuşma yaparak, Fatsa ilçesine bir özel eğitim okulu kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. 

Protokol aşamasına gelene kadar gecen sürede Ordu Valimiz Sayın Tuncay SONEL'e Fatsa Kaymakamımız Ömer Lütfi YARAN'a İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na İlçe Milli Eğitim Müdürüm Saygın ATİNKAYA'ya teşekkür ederim dedi

Milli Eğitim Bakanlığımız ile Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkalığının ortak yapacağı okulun protokolü, Valimiz Sayın Tuncay SONEL,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ tarafından imzalandı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, protokol imza töreninin ardından kendisini ziyarete Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ ve yönetim kurulu üyelerine 1 ve 2. kademe özel eğitim uygulama okulunu bitiren özel eğitim öğrencilerinin, 3. kademedeki eğitimlerini tamamlamaları için ilçede ihtiyaç duyulan 8 derslikli "Fatsa Sanayi ve Ticaret Odası Özel Eğitim Uygulama Okulunu yaptırarak ilimiz eğitimine bulunacağı katkıdan dolayı kendilerine Ordu Eğitim Ailesi adına çok teşekkür ediyorum." dedi. 

05-02-202105-02-202105-02-202105-02-202105-02-202105-02-202105-02-2021

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.