ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Şehitlik Ziyaretiyle Başladı.

Fatsa’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri şehitlik ziyaretiyle başladı. 
Fatsa’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Şehitlik Ziyaretiyle Başladı.

Fatsa’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri şehitlik ziyaretiyle başladı. İlçe şehitliğinde gerçekleştirilen anma programına; Kaymakamımız Mehmet Yapıcı, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Cumhuriyet Başsavcısı Selamettin Bayçelebi, İLÇE Milli Eğitim Müdürümüz  Saygın ATİNKAYA ,İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yarbay Halit Gülten, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem  Öztürk, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Teğmen Turan Arıkan, daire amirleri, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri, okul müdürleri, Şehit ve Gazi aileleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Aziz Şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulması ve şehitlerimizin ruhları için Kur’an-ı Kerim tilaveti edilmesi ile devam eden Şehitleri Anma Programı, İlçe Müftüsü Hüseyin Can tarafından yapılan dua ile sona erdi.

 

“Şehitler İçin Mevlit Okutuldu”

 

Şehitlikteki programın ardından Fatsa Orta Büyük Cami´de şehitlerimizin ruhları için Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Kaymakamımız Mehmet Yapıcı’nın da katıldığı programda din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve ilahiler okundu. Mevlid-i Şerif programı İlçe Müftüsü Hüseyin Can tarafından yapılan dua ile sona erdi.

 

 

13-07-201713-07-201713-07-201713-07-201713-07-2017

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.