ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eczacı İlhan HAZİNEDAR Ortaokulunun hazırlamış olduğu HAZİNE isimli dergiyi İlçe Milli Eğitim müdürümüz Saygın ATİNKAYA´ ya takdim ettiler.
![Eczacı İlhan HAZİNEDAR Ortaokulunun hazırlamış olduğu HAZİNE isimli dergiyi İlçe Milli Eğitim müdürümüz Saygın ATİNKAYA´ ya takdim ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_06/08084007_039_1024x683.jpg)
Eczacı İlhan HAZİNEDAR Ortaokulunun hazırlamış olduğu ikinci sayısı çıkan HAZİNE isimli dergiyi, Okul Müdürü Kadir BAŞDAĞ ve Öğretmen ve Öğrenciler tarafından İlçe Milli Eğitim müdürümüz Saygın ATİNKAY´ ya takdim ettiler.
Fatsa İlçe Milli Eğitim müdürümüz Saygın ATİNKAYA ise uzun yıllar yayın hayatı olan bir dergi olması temennisinde bulunum Emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutladı.