ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ,Okul ziyaretlerine devam ediyor.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ,Okul ziyaretlerine devam ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/02155629_geyikceli_islamda_hatipli_083_1024x683.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, İslamdağ İlkokulu-Ortaokulu ve İslamdağ İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti okul müdürü İbrahim ATİK’den´ Eğitim Öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerin konuğu olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA öğrenciler ile sohbet etti.