İlçemiz Hacer Yücel Anaokulu tarafından Karadenizin Engin Sevgisi Dağılsın Tüm Ülkeme, Bir Kavanoz Sevgi, Hayat Olsun LÖSEVde sloganıyla planlanan etkinlik yapıldı.
![İlçemiz Hacer Yücel Anaokulu tarafından Karadenizin Engin Sevgisi Dağılsın Tüm Ülkeme, Bir Kavanoz Sevgi, Hayat Olsun LÖSEVde sloganıyla planlanan etkinlik yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/16100143_IMG-20190115-WA0038_1024x768.jpg)
İlçemiz Hacer Yücel Anaokulu tarafından “Karadeniz’in Engin Sevgisi Dağılsın Tüm Ülkeme, Bir Kavanoz Sevgi, Hayat Olsun LÖSEV’de “ sloganıyla planlanan etkinliğe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Muhammet ANCAZA ve milli eğitim çalışanları, katılarak, bu anlamlı etkinliğe destek oldular. Değerler eğitimi konusunda; Sevgi temalı etkinlik kapsamında, Anaokulumuzun öğrencilerinin minik elleri ve emekleri ile yaptığı reçellerden elde edilen bağışlar, Lösemili çocukların tedavisine katkı sağlamak için Hacer Yücel Anaokulumuz tarafından derneğe bağışlanacaktır.