ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bölge Rehber Öğretmen Toplantısı Fatsa Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapıldı.

Bölge Rehber Öğretmen Toplantısı Fatsa Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapıldı.

Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleşen Fatsa Rehberlik ve Araştırma Merkezi Görev Bölgesi(Fatsa,Aybastı,Kabataş,Kumru,Korgan,Çatalpınra ve Çamaş) ‘’Rehber Öğretmenler 1. Dönem Değerlendirme’’ toplantısına İlçe Milli eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA´ nın başkanlığında Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapıldı.

’Toplantıda Rehber Öğretmenlerimize, Öğrencilerimizin davranışlarının altında yatan gerçek nedenleri bulmak ve problemleri çözmek adına çok önemli bir görev ifa ettiklerini dile getirerek, bu konuda farklılık oluşturmaları ve riskleri yönetmenin önemine vurgu yapan Saygın ATİNKAYA, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanı sıra asla ihmal edilmemesi gereken ahlaki gelişimlerinde de çok özen gösterilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Toplantıda 2018-2019 yılı birinci döneminin, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri açısından değerlendirmesi, bağımlılıkla mücadele, aile eğitimleri, öğrencilerimizin devam- devamsızlık problemleri, ihmal ve istismardan korunma, özel eğitim yönlendirme, destek eğitim odaları, Evde Eğitim Hizmetleri gibi konular üzerinde değerlendirmelerde bulundu.   

 15-02-201915-02-201915-02-201915-02-201915-02-2019

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.