ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahar KARAKAYA TOKUR'u makamında ziyaret etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahar KARAKAYA TOKUR'u makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/30133810_5125b272-962d-4629-943f-f35d70b2420c.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın Atinkaya, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof Dr Sayın Bahar Karakaya Tokur'u makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette 15-16 Haziran tarihlerinde ilçemizde ilk defa yapılacak olan TYT ve AYT sınavları için görüş alış verişinde bulunuldu.