ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ANAOKULU/KREŞ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI
![ANAOKULU/KREŞ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/22140530_175940948_2976766192546243_2780544932636896389_n_1024x768.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte yürüttüğümüz projelerden biri de Fatsa OSB'de çalışan kadınlarımız için çok önemli bir imkan sağlayacak olan anaokulu/kreş yapımı projesinin yapılacağı alanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ ile birlikte zemin düzeltme çalışmalarını yerinde inceledi.