ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı
![Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/28160213_b124e1cc-2433-46d3-8764-23cb442c5a10_1024x768.jpg)
28 Mayıs 2021 Cuma günü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA başkanlığında okul/kurum müdürleri toplantı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA toplantıda, 2021 LGS sınavı öncesi alınması gereken önlemler konusunda değerlendirmede bulundu. Gündemi ile ilgili açıklamaların ardından, okul/kurum müdürlerinin soruları cevaplandırıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA iyi dilek ve temennileriyle toplantıyı sonlandırdı.