Taşımalı Eğitime Kar Tatili
![Taşımalı Eğitime Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2022_01/19085722_taYYmalY_egiteme__ara.jpg)
İlçemizde Olumsuz hava koşulları nedeni ile 19.01.2022 Çarşamba günü taşımalı eğitime 1(bir) gün ara verilmiştir, Ara verilen okullarımız İslamdağ İmam Hatip Ortaokulu/İlkokulu/Ortaokulu, Geyikçeli İlkokulu/Ortaokulu, Hatipli, İlkokulu/Ortaokulu, Kulak Çetirdepe İlkokulu/Ortaokulu, Demirçi İlkokulu/Ortaokulu, Aslançami İlkokulu/Ortaokulu, Ilıca İlkokulu /Ortaokulu, Meşebükü İlkokulu /Ortaokulu, Hasan Yahşilkokulu/Ortaokulu, Özel Eğitim Okullarımızda ve özel eğitim sınıflarımızda eğitim öğretime 1(bir) günlük ara verilmiştir.