ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ Fatsa İlçemizi Ziyaret etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ  Fatsa İlçemizi Ziyaret  etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçe ziyaretleri kapsamında Ünye İlçesi yaptığı ziyaretin ardından Fatsa ilçemizi ziyaret ederek, okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında gerçekleştirilen ve Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA’nın açılış konuşmasının ardından başlayan toplantıda, 1. kanaat döneminin değerlendirilmesi, 2. kanaat döneminde yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin planlanması, yürütülen projeler, inşaat ve yatırımlar ile ilgili konularda istişarelerde bulunuldu. 

Fatsa  Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına; İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımızdan Avni GÜNAY, Olgun KÜÇÜK ile Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Fatsa, Kabataş, Korgan, Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ve ilgili ilçelerin resmi/özel okul/kurum müdürleri katıldı. 

Fatsa ilçemizde gerçekleştirilen toplantı münasebetiyle ilimiz genelinde görev yapan okul müdürleri ile bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu. 

Eğitimin geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, sigara ve madde bağımlılığı ile ilgi mücadele konusunda yapılacak projeler hususunda çalışmalar yürüteceğini ve takip edeceğini belirtti. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Eğitimde temel felsefemiz iyi insan yetiştirmektir. İnşallah önümüzdeki günlerde tüm okullarımızı ziyaret ederek varsa eksiklikleri tespit edip, eğitim gören çocuklarımızın nitelik bakımından daha iyi noktalara taşınması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi. 

Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, okul Müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken okul/kurum müdürleri de talep ve önerilerini dile getirdiler.

06-02-201806-02-201806-02-201806-02-201806-02-201806-02-2018

 

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.