ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Atatürk Denizcilik Meslek Lisesi Pansiyonumuzu Ziyaret Etti,

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Atatürk Denizcilik Meslek Lisesi Pansiyonumuzu Ziyaret Etti,

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, yaptığı ilçe ziyaretleri kapsamında ilçemiz Fatsa Atatürk Denizcilik Meslek Lisesi pansiyonumuzu Ziyaret etti. Ziyarette kendisine İlçe Milli Eğitim müdürümüz Saygın Atinkaya, Şube müdürümüz Kazım Başoda, okul müdürü Samet Ertaç eşlik etti. 2021-2022 eğitim öğretim yılı faaliyetleri, onarım ve tadilat çalışmaları ile eğitim yatırımlarımız konusunda bilgi alırken, pansiyonu bulunan okul idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle de bir araya geldi.

İlçemiz Atatürk Denizcilik Meslek Lisesi pansiyonumuzu ziyaret ederek yatakhaneleri, dinlenme odalarını, etüt odalarını, yemekhaneleri gezerek okul idarecilerimizden bilgi aldı. Pansiyon ziyaretlerinde maske, mesafe, temizlik ve yapılan rehberlik etkinliklerinde gösterdikleri titiz ve özenli çalışmalarından dolayı idarecileri tebrik etti. Ayrıca yemekhane ziyaretlerinde göreve yeni başlayan aşçı ve aşçı yardımcılarına işlerinde kolaylıklar ve başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyarette pansiyonlarımızın eksiksiz ve hijyen kurallarına uygun olduğunun görüldüğünü ifade eden Müdürümüz, öğrencilere "Okullarımızda ve pansiyonlarımızda yüz yüze eğitimde sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kuralları kapsamında yapılan temizlik çalışmaları önem arz ediyor. Siz öğrencilerimize güzel bir barınma alanı ve okul dışındaki faliyetler için güzel bir ortam hazırlamak amacıyla sıkı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler bir eğitim ailesiyiz ve bu yüzden aile ortamı kalitesinde yaşam alanı oluşturuyoruz. Barınma ve beslenme alanlarınızı belirli periyotlarla denetleyerek sağlığınız için tüm önlemleri alıyoruz. Talep ve isteklerinizi dinlemeye her zaman hazırız. Kapımız sizlere her zaman açık." dedi.

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilçe millî eğitim müdürleri ve okul idarecilerinden, okul ve pansiyonlarla ilgili bilgi alarak yapılması gerekenler konusunda değerlendirmelerde bulundu.

18-01-202218-01-202218-01-202218-01-202218-01-202218-01-202218-01-202218-01-202218-01-202218-01-2022

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.