ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Fatsa'da Okul Ziyaretlerinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Fatsa'da Okul Ziyaretlerinde Bulundu

Millî Eğitim Bakanlığımızca yapılan açıklama ile bugünden itibaren Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Çok Programlı Anadolu Liseleri, Mesleki Eğitim Merkezleri, Spor Liseleri ile Güzel Sanatlar Liselerinden de uygulama kazanımlarının yüz yüze eğitimine başlandı.

Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum ziyaretleri kapsamında Fatsa'da Meslek Lisesi ziyaretlerinde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, eğitim öğretim faaliyetlerini, yürütülen çalışmaları ve eğitim yatırımlarımız kapsamında yapılan onarım ve tadilatları yerinde gördü.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Volkan DEMİR ile birlikte gerçekleştirdiği Fatsa ilçe ziyaretinde 2020-2021 eğitim öğretim yılı kapsamında ilçede yürütülen ve planlanan faaliyetler, Meslek Liselerimizde yapılan çalışmalar, uzaktan eğitim süreci, EBA Destek Noktaları, hijyen kuralları doğrultusunda okullarda yapılan temizlik çalışmaları ile dezenfektan ve maske kullanımları ile eğitim yatırımlarımız, yapılan onarım ve tadilat çalışmaları konusunda Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA'dan bilgi aldı.

Fatsa ilçe ziyaretinde, Meslek Liselerimizi ziyarette bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, atölye ve bölümleri ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alırken, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulundu. Bugün itibari ile yüz yüze eğitime başlayan öğrenci ve öğretmenleri sınıflarında ziyaret ederek, sohbette bulundu. Okullarda öğrencilerle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ve özlemi ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi. Okul ziyaretlerinde Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde, köprü üstü Seyir Simülatörü Laboratuvarında, simülatörü kullanarak, okul müdürü ve öğretmenlerden bilgi aldı.

06-10-202006-10-202006-10-202006-10-202006-10-202006-10-202006-10-202006-10-2020

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.