ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçemizde Lise Müdürleri İle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçemizde Lise Müdürleri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe ziyaretleri kapsamında yaptığı Fatsa ziyaretinde lise müdürleri ile bir araya gelerek, değerlendirmelerde bulundu.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ayfer ORAL AYDIN'ın beraberinde bulunduğu toplantıda, yapılması gereken çalışmalarla ilgili beklentilerini dile getirdi. Toplantıda Covid-19 virüs tedbirleri kapsamında alınması gereken önlemlerle ilgili bilgilendirmede bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, uzaktan eğitim kapsamında planlanan ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

 Öğretmen Akademisi toplantı salonunda Covid-19 tedbirlerine dikkat edilerek gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürlerimiz ve Ortaöğretim okulu müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ayfer ORAL AYDIN yapılan değerlendirme toplantısına katılarak pandemi sürecinde eğitim faaliyetlerine katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA başkanlığında yapılan toplantıda, yüz yüze ve uzaktan eğitim öğretim faaliyetleri, projeler, TYT ve AYT sınavlarında başarıyı arttırmak için yapılacak çalışmalar değerlendirildi

18-11-202018-11-202018-11-202018-11-202018-11-202018-11-2020

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.