ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA'nın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Başlangıç Mesajı

....
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA'nın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Başlangıç Mesajı

2021-2022 Eğitim öğretim yılının 2. döneminin başlaması nedeni ile değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, yaşadığımız zorlu süreci en başarılı şekilde atlatmamıza vesile olan değerli öğretmenlerimle birlikte yeni bir heyecan ve şevk ile bu eğitim öğretim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.
 Değerli öğretmen arkadaşlarım, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönemi ile birlikte bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakârlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür eder, sizlerle meslektaş olmanın verdiği gururla şahsınıza ve üstün gayretlerinizle yetişen geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılarla dolu bir eğitim-öğretim dönemi dilerim.

Sevgili öğrenciler, kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla yeni bir döneme başlıyoruz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

Sayın veliler, bize emanet ettiğiniz öğrencilerimizin fenni, milli, manevi ve ahlaki yönden gelişimi için tüm imkânlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu zorlu süreçte siz kıymetli velilerin, öğrencilerimizin muvaffakıyetinde büyük bir rol üstlendiğini biliyor; eğitim faaliyetlerinin başarılarla taçlandırılması için siz kıymetli velilerin eğitim-öğretim faaliyetlerinde etkin rol almak suretiyle desteklerinizi bekliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize, yardımcı personellerimize, servis şoförlerimize, ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimiz sunar, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 2. döneminin eğitim camiamız için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ederim.

     Saygın  ATİNKAYA 

İlçe Millî Eğitim Müdürü
        

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.