ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya'nın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

     
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya'nın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Velilerimiz;

Bugün yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın sevincini, mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı bizlere ve milletimize hayırlı olsun. 

Biz öğretmenler, bugün başlayan yeni eğitim-öğretim yılında da sorumluluk ve yükümlülüklerimizin farkında olarak tüm gücümüzle görevimizi ifa edeceğiz. En önemli hedefimiz, yarının büyükleri çocuklarımızı 21.yy becerileri ile donatarak daha iyi yetiştirmek olacaktır. 

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız; bilginin takipçisi, araştırmacı ve her yaşta eğitime açık olarak yetiştireceğimiz bireylerdir. Gelişen ve değişen dünyanın beraberinde getirdiği yeniliklere ve teknolojik gelişmelere hâkim; bilgiyi üreten ve yöneten; millî kimliğinden ve kültürel değerlerinden taviz vermeden varlığını sürdürecek bir nesil, ancak doğru ve yerinde bir eğitimin sonucunda yetişecektir.

Kıymetli Velilerimiz,

Bizlere emanet ettiğiniz en değerli varlığınız olan çocuklarımızı geleceğin dünyasına hazırlarken en büyük destekçimiz hiç kuşkusuz sizlersiniz. Çocuklarımızı birlikte çalışarak birbirimize güvenerek en iyi şekilde yetiştirebiliriz. Öğrenci, öğretmen, okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim, öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır. Bizler sizin bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı kendi evlatlarımız bilerek onların gelişimi için tüm imkânlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz.

Eğitim camiası olarak günümüz dünyasında çocuklarımızı kendi potansiyellerini kullanabilen, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunabilen, milli ve manevi değerlere sahip bireyler olarak yetiştirmek için eğitim ve öğretim adına yaptığımız tüm çalışmalarımıza daha fazla özen göstermeye, kaliteyi daha da artırmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı'nda bütün eğitim camiamıza başarılar diliyor; yeni eğitim öğretim yılının sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere öğretmenlerimize, eğitim camiamıza, velilerimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.