ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA´nın Ramazan Bayramı mesajı

   
İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA´nın Ramazan Bayramı mesajı

 

Milli birlik beraberliğimizi, sevgi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren, iyilik ve yardımlaşma duygularının en üst düzeyde yaşandığı Ramazan Bayramını kutlamanın heyecanını, sevincini, coşkusunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. 

Bayramlar, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel yaşandığı, ailelerin, akrabaların dost ve arkadaşların bir araya geldiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin geliştiği, dostluk duygularının güçlendiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu çok özel günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde ve okullarımızda görev yapan idarecilerimizin, öğretmenlerimizin, genel idari ve yardımcı hizmetler sınıfındaki tüm personelimizin servis şoförlerimizin ve ailelerinin, Öğrencilerimizin, velilerimizin ve Fatsa halkının Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin Milletimize, Ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.

 

Saygın ATİNKAYA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.