ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA´nın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA´nın Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet, bereket ve merhametin simgesi olan mübarek Ramazan ayını huzur içinde tamamlayarak bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluk ülkemizde, ilçemizde, eğitim ailemizde ve dahi tüm İslam âleminde dalga dalga yayılmaktadır. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, kardeşlik şuuruyla milletçe daha çok kaynaşmamıza ve kenetlenmemize vesile olan özel günlerdir.Milletçe dayanışma içinde olduğumuz, örf ve adetlerimizin nesilden nesile aktarıldığı bayramlar, millî ve manevi değerlerimizi ailemiz, komşularımız ve bütün sevdiklerimizle paylaşma vesilesidir. Ramazan Bayramının manevi iklimi, sevgi ve saygı bağlarımızı güçlendirir; atalarımızdan bize miras kalan üstün değerlerimizi ebedi kılar. İslam âlemini saran bu kutlu günleri gönüllerin kazanıldığı, dostluk ve muhabbet duygularının geliştiği müstesna günler olarak idrak etmeliyiz.

Dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsünden dolayı bu bayram evlerde kalacak olmamız nedeniyle hüzünlüyüz, bir o kadar da bayrama eriştiğimiz için mutluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde ve okullarımızda görev yapan idarecilerimizin,       

öğretmenlerimizin, genel idari ve yardımcı hizmetler sınıfındaki tüm personelimizin servis şoförlerimizin ve ailelerinin, Öğrencilerimizin, velilerimizin ve Fatsa halkının Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin Milletimize,  Ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.

 

Saygın ATİNKAYA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.