ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Ecz. İlhan Hazinedar Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Ecz. İlhan Hazinedar Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ve Şube Müdürümüz Ahmet KABACI Eczacı İlhan Hazinedar Ortaokulunun sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerle yakından ilgilendi. Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, onlardan çok çalışmalarını istedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Okul Müdürü Kadir BAŞDAĞ'dan okulun genel durumu hakkında bilgi aldıktan sonra destekleme ve yetiştirme kurslarına katılan öğrencilerin,  maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyum konusunu yerinde incelediler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğretmen ve öğrencilere yapılması gerekenler ve uyulması gereken süreç ile ilgili bilgilendirmede bulunmaya devam ettiler. Kursiyer öğrenci ve görevli öğretmenlerle sohbet edip, sınavlarla ilgili görüşlerini dinledi. Ortaokulda eğitim gören öğrencileri de derslerinde ziyaret eden müdürümüz onların okula başlama sevinçlerine ortak oldu. Sınıf ziyaretlerinin ardından idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi ve geleceğin genç nesillerini yetiştirmek sizin elinizde. Vatanına milletine bağlı geçler yetiştireceğinize inancım tamdır diyerek, öğretmenlerimizin istek ve önerilerini dinledi. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni etti.

10-03-202110-03-202110-03-2021

10-03-202110-03-202110-03-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.