ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Fatsa Mehmet Zahit Kotku İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Fatsa Mehmet Zahit Kotku İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Mehmet Zahit Kotku İmam Hatip Ortaokulu ziyaret etti. Okul yöneticileri tarafından karşılanan ve okulun genel durumu hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz daha sonra okulun bölümlerini gezerek hijyen konusunda okulda yapılan çalışmaları inceledi. Öğrencilerle yakından ilgilendi. Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, onlardan çok çalışmalarını istedi.

          Sınıf ziyaretlerinin ardından idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, öğretmenlere Yeni Eğitim öğretim yılında başarılar diledi ve geleceğin genç nesillerini yetiştirmek sizin elinizde. Vatanına milletine bağlı geçler yetiştireceğinize inancım tamdır diyerek Öğretmenlerimizin istek ve önerilerini dinledi. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni etti. Öğrenci ve velilerle sohbet ederek onların isteklerini dinledi ve kendilerine başarılar diledi. Öğretmenlerine sergiledikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek ziyaretini sona erdirdi.               

13-10-202013-10-202013-10-202013-10-202013-10-202013-10-202013-10-2020

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.