ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Büyük Ata Ortaokulu Ziyaret Ederek Öğretmenlerle Bir araya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA,  Fatsa Büyük Ata Ortaokulu Ziyaret Ederek Öğretmenlerle Bir araya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Şube Müdürümüz Muhammet ANCAZA ile birlikte Büyük Ata Ortaokulu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. Büyük Ata Ortaokulu yönetici ve öğretmenleriyle öğretmenler odasında bir araya gelerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Büyükata Okul Müdürü Turgay DİLBER ´in Doğum günü olması sebebiyle öğretmenler tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü programında Turgay DİLBER´in doğum gününü tebrik etti. Öğretmenlerin istek ve sorunlarını dinlediler. Ayrıca okul yönetici ve öğretmenlerinden okulda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldılar. 

Öğretmenlere EBA’nın etkin kullanımı, EBA içeriği hakkında ve Akıllı tahtaların kullanılması gibi konularda da bilgilendirmelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Öğretmenler ile yaptığı görüşmede 2023 Eğitim Vizyonu belgesi hakkında önemli bilgiler aktardı. Fatsa’da eğitim öğretimde kalitenin arttırılması adına özveri içinde görev yapan yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.                                                               20-02-201920-02-201920-02-201920-02-201920-02-2019

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.