ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, İlçemizde Yapımı Devam Eden Mesleki Eğitim Merkezi İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, İlçemizde Yapımı Devam Eden Mesleki Eğitim Merkezi İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_05/18152441_186546317_2994922424063953_2570849825825959862_n_1024x768.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz İnşaat Emlak Birimi Şube Müdürü Muhammet ANCAZA ile birlikte, Mesleki Eğitim Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaları yerinde inceledi