ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

Ziyarette Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu Müdürü Gül PAMUK"dan okulda verilen eğitim ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu idareci ve öğretmenleri ile sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi. Yönetici ve öğretmenlerin her zaman yanında olduğunu bilmelerini isteyerek her türlü istek ve sorunlarında Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne rahatça gelebileceklerini söyledi.

Minik öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek onlarla yakından ilgilenen Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, öğretmenlerden öğrencilerin eğitim durumları hakkında bilgi alarak, "Geleceğimiz olan minik yavrularımızın sağlıklı, modern ve iyi koşullarda eğitim alabilmeleri için her zaman okullarımıza desteğe ve yardıma hazırız dedi. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Fatsa Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu idareci ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledikten sonra okuldan ayrıldı.             

 25-10-201925-10-201925-10-201925-10-201925-10-201925-10-2019

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.