ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya'nın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya'nın, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı...  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya'nın 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Velilerimiz,

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle uzun zamandır uzak kaldığımız okullarımıza, yüz yüze eğitim ile dönmenin mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliği ve tüm eğitim paydaşlarımızın özverili çalışmaları ile okul ve kurumlarımızı, eğitim paydaşımız olan her birey için güvenli hale getirdik. Bugün itibariyle çocuklarımız, okullarımızda tüm kademelerde ve tam zamanlı olarak güvenle yüz yüze eğitime başlıyor.

Yeni eğitim ve öğretim yılında, 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve güçlü bir ekip ruhu ile geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin iyi bir eğitim almaları ve en iyi şekilde yetişebilmeleri için okul ve kurumlarımızın niteliğini artırarak kalite süreç ve hedefleri ile gerçekleştireceğimiz çalışmalarla, en iyiye ve en güzele adım adım ulaşacağımıza inancım sonsuz.

Bu yıl 24.500 öğrencimiz, 2000 öğretmen ve personelimizle çocuklarımız,  okullarımıza kavuştuk. Çocuklarımızın okulların kapalı kaldığı günlerdeki eksik kazanımlarını da hızla tamamlayarak, tüm paydaşlarımızla güzel bir eğitim öğretim yılı geçirmemiz temennisiyle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının 2021 -2022 eğitim öğretim dönemini kutluyor ve ülkemize sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Çocuklar bize 'emanet'. Sağlıkla, huzurla güzel bir yıl yaşamak dileğiyle...

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.