ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA´nın Kurban Bayramı Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA´nın Kurban Bayramı Mesajı.

 

Tarih boyunca millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı Kurban Bayramı'nı  birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bugün vatanımızda  huzur içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Dün olduğu gibi bugün de birlik beraberlik içerisinde, gönül zenginliğimizi bereketlendiren bayramları fırsat bilmemiz gerektiğini belirtmek istiyorum. Kurban Bayramı'nın manevi iklimiyle erdemli insan olmanın getirdiği eylemleri hayatımızın her gününe taşıdığımız sürece, millet olarak ulaşamayacağız hedef, aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır.

Bu vesileyle, başta şehit ve gazi ailelerimizin, kıymetli öğrencilerimizin, değerli meslektaşlarımın, velilerimizin ve tüm eğitim camiasının Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, Kurban Bayramının ülkemize ve İslam dünyasına barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                           Saygın ATİNKAYA

                                                                                                                                                                                                        Fatsa  İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.