ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA’ya Teşekkür Ziyareti

İlçemizde düzenlenen Oyuncak Tasarımı ve İpli Kukla kursunu tamamlayan kursiyerler ve kurs Öğretmeni Hülya DOK SARITAŞ, kursun düzenlenmesini sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA’ya Teşekkür Ziyareti

         İlçemizde düzenlenen Oyuncak Tasarımı ve İpli Kukla kursunu tamamlayan kursiyerler ve kurs Öğretmeni Hülya DOK SARITAŞ, kursun düzenlenmesini sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. Kursun kendilerine birçok beceri ve yetenek kazandırdığını söyleyen kursiyerler bu alanda çalışmaktan mutlu olduklarını ve bu alanda açılabilecek ahşap tasarım kursu olması halinde yine katılım sağlamak istediklerini belirttiler.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğretmenlerimizin kendilerini geliştirme çabalarından çok mutlu olduğunu, ilçemiz öğretmenlerinin 2023 Vizyonuna ulaşması açısından kendilerini geliştirmelerini sağlayacak her türlü kursun açılması konusunda yardımcı olacağını söyledi.

         Ziyaret sonunda Oyuncak Tasarımı ve İpli Kukla ekibi kendi elleriyle yaptıkları oyuncakları müdürümüz Saygın ATİNKAYA’ya takdim ettiler.                                                                                                    22-04-201922-04-201922-04-201922-04-2019

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.