ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA’ya Ziyaret

Oyuncak Tasarımı Değerlendirme Toplantısında Sunum Yapacak Olan Öğretmen Ve Öğrencilerimiz Tasarladıkları Oyuncaklarıyla Birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA’yı Makamında Ziyaret Ederek Oyuncaklarının Sunumunu Yaptılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA’ya Ziyaret

 

Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün düzenlediği “MEB Ahşap Oyuncak Yarışması”na tasarladığı 4 oyuncakla başvurarak katılım sağlayan Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi, danışman öğretmen ve öğrencileri ilçemizi Ankara’da temsil etme hakkı elde ettiler.

02.05.2019 tarihinde Ankara Çankaya Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapılacak olan Oyuncak Tasarımı Değerlendirme toplantısında sunum yapacak olan öğretmen ve öğrencilerimiz tasarladıkları oyuncaklarıyla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA’yı makamında ziyaret ederek oyuncaklarının sunumunu yaptılar.

Öğrencilerimizi ilgiyle dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA oyuncakların çok güzel olduğunu söyleyerek öğrencileri tebrik etti ve öğrencilerimizin Ankara’dan güzel haberlerle döneceklerine inandığını söyledi. 

 

  26-04-201926-04-201926-04-201926-04-2019

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.