ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM ÖZEL BÜRO PERSONELİMİZİN, FATSA BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Ekibi olarak, Fatsa Belediye Başkanı Muharrem AKTEPE´yi makamında ziyaret ettiler. 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ÖZEL BÜRO PERSONELİMİZİN, FATSA BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Ekibi olarak, Fatsa Belediye Başkanı Muharrem AKTEPE´ye Fatsa eğitimine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ve yeni görevinden dolayı da tebrik ziyareti gerçekleştirildi.  Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Beytullah Geçtan, Şehit Zafer Özdeniz İlkokulu müdürü Gökhan İslam, Milli Eğitim Özel Büro sorumluları İbrahim Özkurt, proje koordinatörü Cemal Şahin, Suat Çağman, Fatih Tonbaz, Fatih proje koordinatörü Ergün Aksoy ile birlikte Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye Fatsa eğitimine desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.
  Ziyarette bir açıklama yapan Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Beytullah Geçtan, “Sayın Belediye Başkanımızı hem özel büro ekibi olarak, hem de Şehit Zafer Özdeniz ilkokul müdürlüğü olarak ziyaret ettik. Sayın belediye başkanımızın ve Fatsa belediyemizin Milli Eğitim Camiamıza projelerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca yeni görevinde de başarılar dilemek için bugün buradayız. Özellikle Şehit Zafer Özdeniz İlkokulu açılışında belediyemizin vermiş olduğu destek, yine aynı okulda açılan Matematik Müzesi için vermiş olduğu desteklerden dolayı sayın belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
  Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’de imkanlar dahilinde eğitim için her zaman seferber olduklarını belirterek, “Milli eğitim camiamız çocuklarımızı eğitimlerini en iyi şekilde sürdürüyor. Ben tüm eğitim camiamıza başarılar diliyorum. Nazik ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 
07-06-201807-06-201807-06-201807-06-201807-06-2018

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.