ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet KABACI Hava Binbaşı Şehit Şükür Bağdatlı'nın Ailesini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet KABACI Hava Binbaşı Şehit Şükür Bağdatlı'nın Ailesini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet KABACI ve Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu  müdürü Nuri KAPUSUZ, okul idarecileri 16 Mart 2012 tarihinde Afganistan'ın başkenti Kabil'de Uluslararası Güvenlik Yardım Kuvveti (ISAF) Kabil Bölge Komutanlığı bünyesinde görevli Türk askerlerini taşıyan helikopterin düşmesi sonucu şehit düşen Hava Binbaşı Şükür Bağdatlı'nın ölüm yıldönümü olması  sebebiyle Bolaman Yenipazar mahallesinde ikamet eden ailesine ziyarette bulundu.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet KABACI Hava Binbaşı Şehit Şükür Bağdatlı'nın önce kabrini ziyaret ederek dua etti. Şube Müdürümüz daha sonra Şehit Hava Binbaşı Şükür Bağdatlı'nın annesi Emine ve babası Şükrü Bağdatlı'yı evlerinde ziyaret ederek, hatırlarını sordu. Başsağlığı ve sabır diledi. Ziyaretin kendisi açısından ayrı bir önem taşıdığına vurgu yapan Şube Müdürümüz Ahmet KABACI "Şehitlerimizin kutsal emanetlerine her zaman minnettarız,dedi 

 17-03-202117-03-202117-03-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.