ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Fatsa Mesleği ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencisi Fatma İlayda DİNÇ, Kırıkkale ilinde yapılan iller arası Teakwondo şampiyonasında Gençler59 kg da şampiyon olmuştur.
![İlçemiz Fatsa Mesleği ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencisi Fatma İlayda DİNÇ, Kırıkkale ilinde yapılan iller arası Teakwondo şampiyonasında Gençler59 kg da şampiyon olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/26151746_YYYYY.jpg)
İlçemiz Fatsa Mesleği ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencisi Fatma İlayda DİNÇ, Kırıkkale ilinde yapılan iller arası Teakwondo şampiyonasında Gençler59 kg da şampiyon olmuştur.
10-14 ocak 2018tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Gençler Türkiye Şampiyonasında öğrencimize başarılar dileriz.