ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemize Hayırsever İş İnsanı Eczacı Müjdat Koç Tarafından Anaokulu Desteği

Fatsa ilçemizde "Melih Koç Anaokulu" adını taşıyacak 4 derslikli anaokulu yapımı için Valilik Makamında protokol imza töreni düzenlendi.
İlçemize Hayırsever İş İnsanı Eczacı Müjdat Koç Tarafından Anaokulu Desteği

Eğitim Kenti Ordu'muzda eğitim kalitesinin ve başarısının artırılması amacıyla başlatılan, devlet-vatandaş iş birliği ile yeni okul binaları ve eğitim tesisleri yapımı kapsamında, Hayırsever İş İnsanı Eczacı Müjdat Koç ve oğlu Cem Koç tarafından ilçemizin Kurtuluş Mahallesi'ne inşa edilecek 4 derslikli anaokulu için protokol imza töreni düzenlendi.

Protokol imza töreninde konuşma yapan Valimiz Sayın Tuncay Sonel, "4 derslikten oluşan anaokulumuzun ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Eğitime verdikleri destekten dolayı Hayırsever İş İnsanı Eczacı Müjdat Koç ile Cem Koç'a ve ayrıca protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Protokol imza töreninde konuşma yapan Hayırsever İş İnsanımız Eczacı Müjdat Koç ise; "Elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz evladımızın adına, anaokulumuzu yaptırmak istiyoruz. Duaların evladımıza ulaşacağına inanıyoruz. Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e, Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'na ve Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya'ya teşekkür ediyoruz." diyerek duygularını dile getirdi.

Yapılan protokolden dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Kıymetli hayırseverlerimizin vesilesiyle sevgili öğrencilerimiz için Fatsa ilçemizde 4 derslikli bir kurumun yapılmasının mutluluğu içerisindeyiz. Okulumuzun Eğitim Kenti Ordu'muza hayırlı olmasını temenni ediyor; öncelikle himayelerinde çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz Valimiz Sayın Tuncay Sonel'e, Hayırsever İş İnsanı Müjdat Koç ve Cem Koç'a teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Konuşmaların ardından, Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Melih Koç Anaokulumuzun yapım protokolü; Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Hayırsever İş İnsanı Eczacı Müjdat Koç, Cem Koç ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından imzalandı.

Ayrıca, yapılacak anaokulumuzda Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, Müzik ve Drama Atölyesi, Resim ve Sanat Atölyesi ile Yemekhane de olacaktır.

Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninin ardından Hayırsever İş İnsanı Eczacı Müjdat Koç ve oğlu Cem Koç, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti. Müdürümüz, Eğitim Kenti Ordu'muza desteklerinden ve katkılarından dolayı Hayırsever İş İnsanı Müjdat Koç ve Cem Koç'a teşekkür etti.

16-12-202216-12-202216-12-2022

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.