ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi Yaran Başkanlığında Okul Aile Birlikleri Toplantısı Gerçekleştirildi

Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi Yaran Başkanlığında Okul Aile Birlikleri Toplantısı Gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda 2021-2022 eğitim-öğretim yılında çocuklarımızın ve gençlerimizin huzur ve güven ortamı içerisinde eğitim-öğretim faaliyetlerine devam edebilmesini sağlamak amacıyla alınması gereken tedbirlere yönelik olarak Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi Yaran Başkanlığında Fatsa Kültür Sarayında Okul Aile Birlikleri Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Kaymakamımız Sayın Ömer Lütfi Yaran, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün, İlçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutcu, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Yusuf Ünsal, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya, Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürü Gültekin Volkan, Okul İdarecileri ve Okul Aile Birliği Yöneticileri katıldı.

Eğitim-öğretim yılında alınan güvenlik önlemleri, alınan önlemlerin değerlendirilmesi, alınacak önlemler, eğitim-öğretim kurumlarının fiziki şartlarının iyileştirilmesine yönelik yapılması gerekenlerin belirlenmesi ve ele alınması gereken diğer hususlar ile ilgili bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda katılımcıların görüş ve önerileri dinlenerek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.    

28-10-202128-10-202128-10-202128-10-202128-10-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.