Milletvekilimiz Ergün TAŞÇI Fatsa Halk Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu
![Milletvekilimiz Ergün TAŞÇI Fatsa Halk Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_01/05092455_halkeytim_011_1024x683.jpg)
Milletvekilimiz Ergün TAŞÇI ve AK parti İlçe başkanı Abdullah UÇAR, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA ile birlikte İlçemiz Fatsa Halk Eğitim Merkezini ziyaret ettiler. Öğrencilerle sohbet edip bir süre derslere iştirak ettiler. Çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Milletvekilimiz Ergün TAŞÇI’ya öğrenciler tarafından yapılan bir tablo hediye edildi. Milletvekilimiz Ergün TAŞÇI burada yapılan çalışmaları çok beğendiğini, emeklerinden dolayı herkese teşekkür eder başarılar dilerim dedi.