ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Yeşilay Fatsa Şubesi Arasında Sosyal Etkinlik Protokolü İmzalandı

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Fatsa Şubesi arasında Sosyal etkinlik protokolü imzalandı.
Müdürlüğümüz ile Yeşilay Fatsa Şubesi Arasında Sosyal Etkinlik Protokolü İmzalandı

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yeşilay Fatsa Şubesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol, öğrencilerin özgüven ve sorumluluk duygusunu geliştirmeyi, yeni ilgi alanları oluşturmayı, milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri kazandırmayı hedefleyen etkinlikleri içeriyor.   Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya, işbirliği protokolünün öğrencilerin geniş bir perspektife sahip olmalarına katkı sağlayacağını belirtti. "Bu protokol ile öğrencilerimiz, sadece akademik başarılarının ötesinde, farklı alanlarda da kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlara sahip olacaklar. Bu sayede özgüvenleri artacak ve sorumluluk duyguları güçlenecektir" dedi.

Bu işbirliği, ilçemizdeki gençlerin kişisel ve toplumsal gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Sosyal etkinlik protokolü, öğrencilere sadece sınıf içinde değil, aynı zamanda toplumlarına daha aktif ve bilinçli bir şekilde katılma fırsatı sunmayı hedefliyor.

20-02-202420-02-2024

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.