ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Lösemi Tedavisi Gören Özay ORHAN ve Ailesini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK ve Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN ile birlikte 3 yıldır lösemi tedavisi gören Özay ORHAN ve ailesini ilçemiz Dumlupınar mahallesindeki evinde ziyaret etti.
Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Lösemi Tedavisi Gören Özay ORHAN ve Ailesini Ziyaret Etti.

3 yıldır lösemi tedavisi gören Özay ORHAN ve ailesi, Dumlupınar mahallesindeki evlerinde ziyaret edildi.

Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Gençlik Liderleri Hatice DUMAN, Nurhan KÖMÜR ve gönüllü üniversite öğrencileri Seda Nur ÖZCAN ile Öznur KOÇ katıldı.

Lösemi tedavisi gören Özay ORHAN ve ailesi ile yakından ilgilenerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Tedavi sürecinden dolayı eğitimine ara veren Özay ORHAN’ın her konuda yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz”  diyerek bu tür uzun süreli tedavi geçiren birçok öğrencinin olduğunu ve bu süreci en rahat şekilde atlatmaları konusunda kurum olarak tüm imkânları çocuklarımız için seferber etmeye hazır olduklarını ifade etti.

Özay gibi özellik arz eden gençlere yönelik sportif faaliyetlerin düzenlenebileceğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, kendilerinden talep gelmesi doğrultusunda uzman antrenörler eşliğinde sportif çalışmalar yapmaya hazır olduklarını dile getirerek, Özay ORHAN’ a Fatsa Belediye Spor maçlarını birlikte izlemeye davet etti.

Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN ise gerçekleştirdikleri bu ziyaretle toplumsal bilinci uyandırmayı hedeflediklerini, bu tür hastaların zor anlarına ufak bir gülümseme ekleyerek  yapacağımız faaliyetlerle onları unutmadığımızı göstermek istiyoruz. Ayrıca onlara sosyal, kültürel ve sanatsal alanda hizmet vermeye ve merkezimin imkânlarını onlara sonuna kadar sunmaya hazırız” dedi.  

Ziyarete eşlik eden gönüllü üniversite öğrencileri ise sıkıntıların, hüzünlerin ve mutlukların birlikte paylaşılarak yaşanmasının önemli olduğunu, sosyal yaşamdan uzak kalan her gencin bu tür faaliyetlerle yaşama entegre edilmesi gerektiğini, kendilerinin bu tür etkinliklerde yer almaya ve her an göreve hazır olduklarını ifade etti.

Ziyarette; Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlatılan 52 sırt numaralı Özay ORHAN yazılı taraftarı olduğu Galatasaray forması ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından da içerisinde spor malzemelerinin bulunan çanta Özay ORHAN’a hediye edildi.

 

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.