ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Yeri İncelendi.

Okul Yeri İncelendi.

Ordu Yatırım İzleme Müdürü Namık Kemal UZUNLAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA ve Şube Müdürü Ramazan AKYOL ile birlikte uygulama merkezinin yapılacağı arsa üzerinde inceleme bulundular.

Fatsa ilçemiz için 12 derslikli ’Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi’ Milli Eğitim Müdürlüğü ve YİKOP tarafından yapımı için çalışmalar ihale aşamasına geldi. Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilen, Evkaf Mahallesi mülkiyeti hazineye ait bin 216 ada 3 nolu parselde bulunan toplam 9 bin 380 metre kare alanın bir kısmında yaklaşık 4 bin 100 metre kare alan üzerine yapılacaktır. İnşaat alanı ise toplamda 2 bin 500 m2 civarında olacaktır. Yapılacak olan okul 12 derslik olup yine içinde çok amaçlı salon, beceri atölyesi, yiyecek ve içecek atölyesi, mutfak, müzik ve görsel sanat atölyesi, revir, kriz odası, bireysel destek odası, oyun alanı, uygulama evi, etkinlik odası ve okul bahçesinde oyun ve etkinlik alanları bulunacaktır.

İhaleye çıkılması için çalışmaların son aşamaya geldiğini de tamamlanmak üzere olduğu belirtmek istiyorum. Çok yoğun bir emek harcadığımız 12 derslikli Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi projemizin ödeneğimizin temin edilerek bu aşamaya gelmesinde emek ve gayretlerini ilçemizden esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.

 

06-06-201706-06-201706-06-2017

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.