ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumuzun Arazisini Bugün İtibariyle Teslim Aldık.

Okulumuzun Arazisini Bugün İtibariyle Teslim Aldık.

Milli Eğitim Bakanlığımız ile Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının ortak yapacağı "Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Özel Eğitim Uygulama Okulunun" yapılacağı alanda inceleme yapıldı.

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya ve Şube Müdürümüz Muhammet Ancaza okulun yapılacağı alan üzerinde inceleme yaptılar.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, "Yakın zamanda Ordu Valiliği'nde protokolünü imza altına aldığımız 3. kademe ağır zihinsel engelli evlatlarımız için yapacağımız Özel Eğitim Okulumuzun arazisini bugün itibariyle teslim aldık. Çalışmalara derhal başlayarak en kısa zamanda 3 ilçemize hizmet verecek ve bölgede başka bir örneği olmayan okulumuzu evlatlarımıza kazandıracağız inşallah. Bu hayırlı projenin hayata geçmesine katkı veren, emek veren herkese bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyorum. " dedi

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya' ise Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının eğitime yaptığı katkıdan dolayı teşekkür etti.

30-03-202130-03-202130-03-202130-03-202130-03-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.