ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu Açılışı Gerçekleştirildi

..
Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu Açılışı Gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan "Mesleki ve Teknik Eğitimde İşbirliği Protokolü" kapsamında Fatsa Organize Sanayi Bölgemizdeki Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu'nun açılışı gerçekleştirildi.

Türkiye'de 255 sanayi bölgesinde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Mesleki Eğitim Merkezleri Açılış Programı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer'in, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nden katılımlarıyla tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

OSB'lerde Mesleki Eğitim Meslek programı uygulamalarının yaygınlaştırılması amacıyla oluşturulan Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu'nun ilçemizde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen açılışına Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın Atinkaya, Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş, İlçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutçu, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş, Çalışma ve İş Kurumu İlçe Müdürü Mehmet Cem Kuru, Organize Sanayi Müdürü Olgun Topkaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Zaimoğlu, Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram Selek, kurum amirleri, STK temsilcileri, okul idarecileri ve öğrenciler katıldı.

Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, ilçemizde istihdama katkı sağlayacak Mesleki Eğitim Merkezi İrtibat Bürosu'nun hayırlı ve uğurlu olmasını temennisinde bulunarak, büronun açılışında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

11-01-202211-01-202211-01-202211-01-202211-01-202211-01-2022

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.