ORDU
FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Öğrenciler Atletizm Yarışmasında Türkiye Şampiyonu olan Öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYyı Ziyaret etti.
![Özel Öğrenciler Atletizm Yarışmasında Türkiye Şampiyonu olan Öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYyı Ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22101924_IMG_8936_1024x683.jpg)
Mersin ilimizde düzenlenen Özel Öğrenciler Atletizm Yarışmasında 1500 m Türkiye 1,si si Burcu Özgüller ve 400 m Türkiye 3,Beyza LATİF Okul ve Okul Müdürü Veysel ÇENGİZ ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA´yı makamında ziyaret ettiler. Yarışmaya katılmalarını maddi ve manevi desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler. Öğrencilerimize başarılar dileyen Müdürümüz, Öğrencilerimizi ödüllendirdi.