ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Ortaokulu Öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Projelerini Anlattılar.

Sakarya Ortaokulu Öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Projelerini Anlattılar.

Fatsa Sakarya Ortaokulu müdürü Nazım ASLANER, İngilizce öğretmeni Tuba TUZCU ALVER ve eTwinning projelerinde görevli öğrenciler birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA'yı ziyaret ettiler. 

İlçeMilli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret eden öğrenciler; 11 yabancı ve 10 Türk ortaklı We Are Together To Create A Health Culture ( Sağlık Kültürü Oluşturmak İçin Bir Aradayız ) projesinde farklı kültürler ile bir araya gelerek pandemi ile birlikte daha da önem kazanan sağlıklı beslenme, hijyen, temizlik alışkanlıkları konularında farkındalık oluşturmak, doğru alışkanlıklar kazandırmak ve bunu ortak bir kültür haline getirmek; aynı zamanda bunları yaparken de yabancı dil kullanımını destekleme konularının üzerinde durduklarından bahsettiler. Karışık ülke öğrenci takımları tarafından hazırlanan takvimlerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüze takdim ettiler.

Having Fun Learning Online ( Uzaktan Eğitimde Eğlence ) eTwinning projesinde öğrenciler okullardan uzakta kaldıkları bu günlerde uzaktan eğitimi daha eğlenceli ve verimli bir hale getirip, öğrencinin aktif olduğu, yabancı dil becerilerini geliştirmeyi ön plana alan etkinlikleri hakkında bilgilendirme yaptılar.

Fatsa Sakarya Ortaokulu müdürü, öğretmen ve öğrencilerinin ziyaretlerinden memnuniyetini ifade eden müdürümüz, sohbet ederek talep ve ihtiyaçlarını sordu. Projeler ve yabancı dil öğrenimi ile ilgili görüşlerini ve tavsiyelerini öğrenciler ile paylaşıp, desteklerini iletti.

28-04-202128-04-202128-04-202128-04-202128-04-2021

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.