ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Slogan Yarışması

Slogan Yarışması

 

30-03-2021

Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü

Slogan Yarışması Şartnamesi

 

AMAÇ: 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu ve 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzün markalaşmasının önemini vurgulamak, dikkat çekilecek özelliklerini ve alternatif potansiyellerini öğretmenlerimizin üretkenliklerinden faydalanarak ortaya çıkarmak.

 

KONU

Müdürlüğümüzün yaptığı yenilikçi çalışmalar ve hedefleri doğrultusunda özgün ve etkili bir slogan oluşturulması.

 

KATILIM

·        Yarışma, ilçemizde görev yapan tüm öğretmen ve idarecilerin katılımına açıktır.

·     Sloganlar, Müdürlüğümüzün vizyonunu net bir şekilde anlatmalı, akılda kalıcı olmalı, yalın ve anlaşılır olmalı ve en az 2 en fazla 6 kelimeden oluşmalıdır.

·         Katılımcılar en fazla üç (3) slogan ile yarışmaya başvurabilirler. Yarışmaya slogan gönderen katılımcılar bu sloganların kendilerine ait, özgün eserler olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır. Bu konuda yasal yükümlülük katılımcıya aittir.

·         Yarışmaya katılan sloganlar daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış, ödül almamış ya da herhangi bir iletişim ya da reklam kampanyasında kullanılmamış, özgün olarak üretilmiş sloganlar olmalıdırlar. Bu konu ile ilgili yasal sorumluluk katılımcılara aittir.

·         Yarışma başvuruları http://bit.ly/fatsaslogan adresinden yapılacaktır.

·         Sloganlar Türkçe olacaktır.

·         Eserlerin değerlendirilmesi, oluşturulacak seçici kurul tarafından yapılacaktır.

·         Aynı sloganla katılan farklı yarışmacıların dereceye girmesi durumunda kapalı zarf kura usulü ile sloganlardan biri ödüle layık görülürken diğeri iptaledilecektir.

·         Başvurular ücretsizdir.

·         Yarışma kurallarına uygun bulunmayan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

·         Yarışma takviminde belirtilen son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul

edilmeyecektir.

·         Yarışmaya katılan tüm sloganların telif hakları Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü´ne ait olacaktır.

·         Yarışmanın organizasyonuna veya sonuçlara yönelik hiçbir itiraz kabul görmeyecektir.

Seçici kurulun kararı nihaidir.

·         Yarışma ile ilgili soru, görüş ve önerileriniz için İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro (Proje Ofisi) birimine ulaşılması gerekmektedir.

·         Katılımcılar, yaptıkları başvuru ile yukarıda belirtilmiş olan bütün şartları kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

·         Seçici kurulda görev alanlar yarışmaya başvuru yapamazlar.

 

 

 

TOPLAMA MERKEZİ

Başvurular http://bit.ly/fatsaslogan bağlantısı üzerinden yapılacaktır. 

 

 SEÇİCİ KURUL

a)     Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Slogan Yarışması Seçici Kurulu:

Bir Şube Müdürü başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Büro biriminden bir temsilci ve Müdürlüğümüz yarışmalar komisyonundan görevlendirilecek 4 öğretmenden oluşturulacak toplamda 6 kişilik kurul tarafındanyapılacaktır.

b)    İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü değerlendirme toplantısına katılamayan seçici kurul üyesi yerine bir başka üye belirleme ve sonucu açıklayacağı günü değiştirme hakkınasahiptir.

 

DEĞERLENDİRME

Seçici Kurul, belirlenen tarihte Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda eserleri birlikte değerlendirerek ödüle değer bulunanları belirler. Ödüle layık bulunan slogan kurumumuz web sayfasından belirtilen tarihte ilan edilecektir.

 

ÖDÜLLER

 

l. lik Ödülü             : Akıllı Saat (Huawei Watch GT 2 Sport 42mm)

ESERLERİN İADESİ

Gönderilen bütün sloganlar arşivlenecektir. Sloganlar sahiplerine iade edilmeyecektir. Ödüle değer bulunan eserin basım, yayım ve telif hakkı Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü´ne ait olacaktır.

 

DİĞER

Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, ödül alan ve sergilemeye değer bulunan eserleri; afiş, katalog, broşür ve her türlü tanıtım malzemesi olarak kullanma hakkına sahip olacaktır. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, bu şartname hükümlerini kabul etmiş sayılır. Şartnamede belirtilmeyen hususlarda veya tereddüt halinde Fatsa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ´nün kararları geçerlidir.

 

YARIŞMA TAKVİMİ

Yarışmanın Duyurulması

30 Mart 2021

Son Başvuru Tarihi

15 Nisan 2021

Sonuçların Açıklanması

27 Nisan 2021

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.