ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Son Yönetici Atamalarında Farklı İlçelerde Yönetici Olarak Görevlendirilen Okul Müdürleri Onuruna Bir Program Düzenlendi

Son Yönetici Atamalarında Farklı İlçelerde Yönetici Olarak Görevlendirilen Okul Müdürleri Onuruna Bir Program Düzenlendi

Son yönetici atamalarında farklı ilçelerde yönetici olarak görevlendirilen okul müdürlerine Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde düzenlenen "Vefa Yemeği" programına Fatsa Belediyesi Başkan Yardımcısı Ruhi ÖZBAY, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA, şube müdürleri ve okul idarecileri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın ATİNKAYA programın açılış konuşmasında, "İlçemizde başarılı çalışmalar yapan okul idarecilerimize teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dilerim" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ ise programda yaptığı konuşmada, "Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerine ulaşmak için başarılı çalışmalarımıza destek veren ve son LGS'de ilimizdeki başarının artmasına katkı sağlayan başta öğretmenlerimiz olmak üzere okul idarecilerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Yönetici atamalarında yeni görevlere atanan okul müdürlerimize kolaylıklar diliyorum. Yeni görev yerlerimizde eğitim çıtamızı yükseltmek için eğitim çalışmalarına devam edeceğiz" diye konuştu.

Başarılı çalışmalarından dolayı okul müdürleri İrfan DERVİŞOĞLU, Tunçay DOĞAN, Miraç ERGİN ve Hikmet KAÇAK'a başarı belgeleri İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ tarafından verildi.

Fatsa Belediyesi Başkan Yardımcısı Ruhi ÖZBAY da, okul müdürlerine ilçede eğitimine yaptıkları katkı ve emeklerinden dolayı plaket verdi.

10-07-201910-07-201910-07-201910-07-201910-07-201910-07-201910-07-2019

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.