ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toki İlkokulu Anasınıfları/Anaokulları Arası “Haydi Kitap Yapalım” Yarışması

Toki İlkokulu’nun İlçemiz Anaokulları ve Anasınıfları arası 1. “ Haydi Kitap Yapalım” Etkinlik Yarışması 12/05/2015 Salı günü saat 10:00 ‘da Toki İlkokulunda yapıldı.    
Toki İlkokulu Anasınıfları/Anaokulları Arası  “Haydi Kitap Yapalım” Yarışması

Toki İlkokulu’nun İlçemiz Anaokulları ve Anasınıfları arası 1. “ Haydi Kitap Yapalım” Etkinlik Yarışması 12/05/2015 Salı günü saat 10:00 ‘da Toki İlkokulunda yapıldı. 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL’inde katıldığı programa katılım hayli yoğundu. Yarışma Dumlupınar İlkokulu, Hasan Yahşi İlkokulu, Ömer Hüseyin Çağatay Anaokulu, Şehit Şükür Bağdatlı Anaokulu, Hacer Yücel Anaokulu, Fatsa Anaokulu, Aslancami İlkokulu, Merkez Ortaokulu, M.Necati Çetinkaya ilkokulu, Atatürk İlkokulu, Bolaman İlkokulundan 18 öğrenci ve velinin katılımıyla yapıldı. 

”Haydi Kitap Yapalım “ etkinlik yarışmasının amacı öğrencilere küçük yaşta kitap sevgisini aşılamak, bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmaktı. Öğrenci ve velilere görsel resimler verilerek resimlerden kitap oluşturmaları sağlandı. 

 

Yapılan değerlendirme sonucunda M.Necati Çetinkaya İlkokulu anasınıfından Furkan Berat ÖZDİL birinci, Merkez Ortaokulu anasınıfından Kenan GÜLEÇ ikinci ve Dumlupınar İlkokulu anasınıfından Sahra ŞEN üçüncü olmuştur. Yarışmada birinci olan Furkan Berat ÖZDİL’e ödülünü Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, İkinci olan Kenan GÜLEÇ’e ödülünü Şube Müdürümüz Ramazan TÖNGEL, üçüncü olan Sahra ŞEN’e ise ödülünü Okul Müdürü Turgay DİLBER verdi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrenci ve velilere katılım belgesi verildi. Yarışmaya katılan tüm öğrenci ve velilerimizi, emeği geçen tüm öğretmen ve jüri üyelerini tebrik ediyoruz. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.