ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGA Ödüllü öğrencimiz ve öğretmeni ödüllendirildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA, YGA (Yang Guru Academy) isimli genç beyinlerin tespit etme ve destekleme projelerini hayata geçirme organizasyonunun elemelerini geçerek, Türkiye’nin ilk 500 öğrencisi arasına girmeyi başaran Fatsa Anadolu Lisesi öğrencisi Nazlı ÖZDEMİR´i ve öğretmeni Nurgül KAYIŞOĞLU´nu ödüllendirmiştir.
YGA Ödüllü öğrencimiz ve öğretmeni ödüllendirildi.

Fatsa Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi, İngilizce Öğretmeni Nurgül KAYIŞOĞLU’nun rehberliğinde katıldığı YGA (Yang Guru Academy) isimli genç beyinlerin tespit etme ve destekleme projelerini hayata geçirme organizasyonunun elemelerini geçerek, Türkiye’nin ilk 500 öğrencisi arasına girmeyi başarmıştır.

 Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Saygın ATİNKAYA, öğrencimiz Nazlı ÖZDEMİR’i ve İngilizce Öğretmenimiz Nurgül KAYIŞOĞLU’nu makamında kabul ederek, bunun Fatsa İlçesi için gurur verici olduğunu belirtmiş ve öğrenci ve öğretmenimizi çeşitli ödüllerle ödüllendirmiştir.

12-01-201812-01-2018

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Ata Caddesi Hükümet Konağı B Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.